Lokomotiva řady T478.1 II. série

posted in: Novinky | 8

Ještě před koncem roku 2020 jsem dokončil další model ikonické lokomotivy na české železnici, Zamračené (nebo taky Bardotce). Model je v měřítku 1:25. Více informací o modelu naleznete zde:

Lokomotiva T478.1 II. série

8 Responses

 1. Karel Stöhr

  Dobrý den,
  Moc se mi líbí Váš model Bardotky.
  Vlastně jsem Vám chtěl jenom složit poklonu a zeptat se, zda je takový model možné u Vás koupit, případně zda děláte na prodej.
  Zdraví Karel Stöhr

  • mikimaus

   Dobrý den,
   děkuji. Model ve formě dat STL není na prodej. Pokud máte zájem, mohu ho vyrobit. Cena se odvíjí od doby tisku a pak ruční kompletace.
   Zdraví Michal Brož

 2. Adam Němeček

  Dobrý den
  měl bych též zájem o tuto lokomotivu ale jelikož jí nabýzíte jen vámy sestavenou tak bych chtěl poporosit o tuto lokomotivu ale pouze o vitisknutí a sestavení s adaptací na zprovoznění pokud by to bylo možné děkuji
  Zdraví Adam Němeček

  • mikimaus

   Dobrý den, nyní jsem zaneprázděn tak, že nezbývá čas věnovat se 3d tisku modelu, ale pokud máte zájem o STL, napište mi na e-mail michal {zavináč} 3dthingking {tečka} com. Děkuji.

 3. Adam Němeček

  Dále bych se chtěl zeptat zdaly pak by byl možný i tisk osobního vozu Be 2x pokud ano byl bych velmy rád (obdivuji vaše práce ale nejvíce lokomotiva řady 475.1).
  Opět zdravý Adam Němeček

 4. Thomas Scholtz

  Ahoi,

  ich bin aus Deutschland und kann man den Baussatz T478 kaufen?

  Sadu si můžete koupit T478 ? žiju v Německu.
  Kolik stojí sada.

  Thomas Scholtz

  • mikimaus

   Hello Thomas, the model is 3D printed. I can offer STL files for 3D print for 60 euro. Printed time is about 250 hours. I don’t sell complete model, because I have no time to printed and assemble it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.